מפ"ל - מרכז פגסוס לתרבות הפנאי: "ללמוד, אבל אחרת"

מפ"ל הינו מרכז המציע היצע הרצאות וקורסים רחב ועשיר אל העולם המופלא על שלל נופיו וסיפוריו. המרכז הוקם במטרה

להוות בית איכותי לאנשים שוחרי ידע ותרבות. המרצים במפ"ל עתירי ידע וניסיון שצברו משנים של הדרכה כמעט בכל פינה בגלובוס, וינעימו את זמנכם בהרצאות מרתקות מלוות מצגות מרהיבות, סיפורים פיקנטיים וחוויות אישיות, שיגרמו לכם הנאה מרובה.

 

במפ"ל חושבים כל הזמן כיצד לשלב הנאה וידע, חוויות עם העשרה. במסגרת הפעילות השקנו את "על קצה המזלג", הרצאות עליעדים בעולם, המתקיימות במסעדות אופייניות למדינה בשילוב ארוחה עשירה מהמטבח המקומי. את הערב מוביל מרצה מצוותמדריכי "פגסוס",  אשר יעשיר אתכם בידע ותמונות על המדינה והמטבח המקומי שלה, ויתבל את הערב בסיפורים הקושרים אותנולמזון שיגיע אל קירבנו. בכל פעם ניפגש במסעדה, נתיישב בניחותא ואחת אחרי השנייה יצאו המנות מהמטבח בליווי ניחוחות וסיפורים אשר ייקחו אותנו למסע מהנה אל ארץ רחוקה בעזרת בלוטות הטעם.

פרסום זה מופץ כשרות צרכני לחברי מועדון הוֹט. אין לראות בפרסום זה משום המלצה להתקשרות או לרכישה. תוכן הפרסום לרבות המידע באתר האינטרנט של החברה כולל כל הנוגע למכירה מיוחדת כהגדרתה בחוק הגנת הצרכן, הוא באחריות הבלעדית של פגסוס תיירות ונסיעות בע"מ ואין למועדון הוֹט ו/או לקבוצת ישראכרט כל אחריות לאמור בפרסומים אילו. ט.ל.ח. דיוור ישיר זה של מועדון הוֹט הינו לפי מאגר מידע רשום מס' 1067794. המעוניין להימחק מהמאגר מתבקש להעביר למועדון הוֹט את בקשתו בצרוף שם ומשפחה, מס' ת.ז. (9 ספרות) לכתובת: ת.ד. 52485 תל אביב 6777137 או בפקס: 03-6882923.