מועדון צרכנות הוט - לוגו

 

עזרה ותנאים כלליים

 

חבר/ה יקר/ה,

לפניך מוצגות ההנחות וההטבות הקבועות לחברי מועדון הוט.

ההנחה ניתנת ברוב המקרים אוטומטית במעמד חיוב החשבון, הקפד לשלם בכרטיס

האשראי של מועדון הוט בלבד (ישראכרט או אמריקן אקספרס המשוייכים למועדון הוט).

חבר מועדון הוט הוא מי שמחזיק ברשותו כרטיס ישראכרט- הוט / אמקס הוט

החברות במועדון הוֹט היא בחינם!

כמו כן, כרטיס האשראי עליו מבוססת החברות במועדון פטור מדמי חבר בישראכרט

בשלב זה עד יולי 2023.

אין כפל מבצעים והנחות בכל בתי העסק המפורסמים, גם אם הדבר לא נכתב במפורש בטקסט של בית העסק ו/או באתר האינטרנט בכללותו ו/או באפליקציה ו/או בעמוד הפייסבוק של מועדון הצרכנות הוֹט ו/או בכל פרסום אחר של בית העסק שנמצא בהסדר עם מועדון הצרכנות הוֹט ומתייחס להסדר.

ההנחות בחיוב אינן תקפות באתרי סחר אינטרנטיים ו/או באפליקציות של בתי העסק אלא אם זה צוין במפורש. תשלום בבית עסק מעניק הנחה, באמצעי שאינו כרטיס אשראי המשוייך למועדון הוט ביום ביצוע העסקה לא יקנה את ההנחה בחיוב, (לדוגמה: תשלומים באמצעות Pay Pal, מאסטרפס ודומיהם). ההנחה בחיוב ניתנת על תשלומים שקליים בלבד.

תשלום דמי ביטול עסקה לא יזכו את חבר המועדון בהנחה בחיוב הנהוגה בבית העסק. תוכן הפרסומים לרבות המידע המפורסם באתר האינטרנט של החברה המפרסמת, וכן חובת הגילוי הנאות וקיום הוראות הדין - הינם באחריות הבלעדית של בתי העסק, החברות והגופים המפרסמים.

חשוב! ההנחות מקוזזות מההכנסה של בית העסק וניתנות לחבר המועדון במרבית המקרים באופן אוטומטי אלא אם צוין אחרת ורק בסניפים המפורטים ברישומי המועדון. אחוז ההנחה וכן עצם קיום ההסדר יכולים להשתנות ו/או להתבטל ללא כל הודעה מוקדמת כמו כן, ההנחות לחברי מועדון הוֹט בעלי כרטיס אמקס-הוֹט תינתנה רק בבתי עסק שנמצאים בהסדר עם המועדון ומפורסמים באתר ו/או באפליקציית המועדון אשר מכבדים גם כרטיסי אשראי אמקס והכל כאמור בכפוף לסייגים, למגבלות ולרשימת הסניפים המפורטת.

דגש מיוחד לשימוש בכרטיס אמקס-הוֹט: מאחר וקיימים בתי עסק המכבדים תשלום בכרטיס ישראכרט אך אינם מכבדים ואינם מאפשרים תשלום בכרטיס אמקס, באחריות העמית לוודא בטרם ביצוע הזמנה ו/או עסקה ו/או שירות מכל סוג שהוא לבדוק שבית העסק ו/או הספק מכבדים אמקס או לא. כל טענה מסוג: הזמנתי, תכננתי וכדומה אך לא איפשרו לי לשלם בכרטיס אמקס ונגרם לי נזק - תדחה על הסף.

הנחיות לשימוש:
לפניך רשימת בתי עסק המקנים הנחה לחברי מועדון הוט. על מנת שתוכל להפיק תועלת מרבית העמדנו לרשותך מנוע חיפוש המאפשר לך לאתר בית העסק עפ"י מספר קריטריונים:

תחום השרות / העיסוק -  לפניך רשימת תחומי בתי העסק. תוכל לבחור את התחום הרצוי
ולקבל את כל בתי העסק המופיעים באותו תחום. עיר/ישוב - תוכל להקליד שם של עיר או ישוב ולקבל את רשימת בתי העסק המקנים הנחה.

מילות מפתח - תוכל להקליד כל מילה העולה בדעתך וקשורה לחיפוש שהינך עורך
כמו שם, או משהו שמאפיין את בית העסק, או סוג השרות או עיר וכו'.
כמו כן יש באפשרותך להסתייע במנוע החיפוש בכל הפרמטרים יחדיו
על מנת לקבל את התוצאה הרצויה.

בתום החיפוש תקבל מסך הכולל את שם בית העסק, כתובתו ומספרי הטלפון.

 

לחיצה על שם בית העסק תפתח חלון נוסף ובו יוצג פירוט העיסוק/מתן השרות,
אחוז ההנחה ואופן קבלת ההנחה (מעמד החיוב, מעמד הקניה וכו'). במידה ולבית העסק יש אתר, תוכל בלחיצה על העכבר להכנס לאתר של בית העסק.

שלך,

מועדון הצרכנות הוט

 

רוצה להיות מעודכן הכי הוט?

העבר אלינו את כתובת ה-E.Mail ואת הנייד שלך וקבל מבצעים ועדכונים OnLine.

לקבלת הטופס לחץ כאן.


שלך,

- מועדון הוט

 

 

הפרסומים מופצים כשרות צרכני לחברי מועדון הוֹט. אין לראות באמור בפרסומים אילו משום המלצה להצטרפות לשרות ו/או לרכישה ו/או להתקשרות. 
תוכן הפרסומים הוא באחריות הבלעדית של החברות והגופים המפרסמים ואין למועדון צרכנות הוֹט ו/או להסתדרות ההנדסאים והטכנאים ו/או להסתדרות
האקדמאים במח"ר ו/או להסתדרות/לשכת המהנדסים ו/או לאיגוד העובדים הסוציאליים ו/או לקבוצת ישראכרט כל אחריות לאמור בפרסומים אילו. ט.ל.ח. לתקנון המועדון

הiט מועדון צרכנות  ת.ד. 52485 תל אביב 67771

טל: 03-6875725/7  |  פקס: 03-6882923  | hot@hot.co.il

דף הבית  |   אודות   |  הטבות והנחות   |   כל המבצעים   |   עדכונים ומודעות   |   תקנון   |   צור קשר